Tablica rozmieszczenia gości na przyjęciu weselnym jest bardzo ważnym elementem o którym warto pamiętać. Obecnie tablica rozmieszczenia gości staje się już normą przy organizacji wesela, lecz często bywa niedoceniana. Dlaczego warto poświecić czas na jej przygotowanie?:

  • przede wszystkim zapobiega niepotrzebnymi chaosowi i biegania wokół stołów na sali weselnej
  • dzieki niej zaproszeni goście wiedzą gdzie się kierować i bez problemu wybiorą swoje miejsce przy wyznaczonym stole
  • jest idealnym rozwiązaniem, gdy nie chcemy ingerować w wybór miejsca przez gości i gdy chcemy uniknąć winietek, przypisując gości jedynie do konkretnego stołu dajemy im możliwość swobodnego wyboru miejsca
  • wyeliminujemy przeorganizowanie sali weselnej: łączenie stołów, przenoszenie krzeseł, przekładanie nakryć, co może wydłużyć rozpoczęcie przyjęcia weselnego
  • ograniczymy nieporozumienia wśród gości i rozczarowania

Tablica z listą stołów i osób przy nich zasiadających to nie tylko ważny element organizacyjny, użyteczne narzędzie dla gości, ale także wspaniały element dekoracyjny. Wizytówka Waszego przyjęcia. To jedna z pierwszych rzeczy na jaka natkną się Wasi goście weselni,kiedy przybedą na miejsce uroczystości, więc warto zadbać o miłe wrażenie. Wygląd tablicy zależy tylko od Waszej wyobraźni, pomysłów jest bardzo dużo, a sposób wykonania często jest prosty, tani i przy tym niezwykle efektowny.

Formę planu usadzenia gości można dopasować do tematu przewodniego wesela, a przy tym pobawić się w nadawanie stołom nazw związanych z tym tematem. Załóżmy, ze temat przewodni Waszego wesela będzie związany z podróżami, stoły będziecie mogli nazwać państwami lub stolicami tych państw, a plan stołów będzie mogli umieścić na tablicy w formie mapy świata.

Do stworzenia ciekawych tablic rozmieszczenia gości weselnych możecie wykorzystać: ramki na obrazy, stylowe lustra, statywy malarskie, dekoracyjne stojaki, stare drabiny, koła ratunkowe, zdjęcia gosci. Podobny efekt dadzą druciane konstrukcje np. W kształcie serca. Możecie także powiesić bileciki na gałązkach ozdobnego drzewka.

Przedstawiamy kilka ciekawych propozycji, może niektóre z nich Was zainspirują do stworzenia podobnej tablicy z planem rozmieszczenia gosci weselnych.

TABLICA ROZMIESZCZENIA GOŚCI WESELNYCH – PLAN SALI WESELNEJ
5 (100%) 2 ocen

Zobacz również...

Tag : plan sali weselnej, ślub, tablica weselna, Tablice rozmieszczenia gości weselnych, wesele, winietki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *